MINI One Cabrio
1.6 One|PDC|Navi|Airco
Direct kopen, basisprijs: € 12.794,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.794,-
LEASEPRIJS: € 210,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.558,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI One Cabrio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 One|PDC|Navi|Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 april 2015 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 97.873 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 210,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.794,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-221-HS |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 72 kw / 98 pk |
| Laadvermogen: | 455 kg |
| Gewicht: | 1.135 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 1.414 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.590 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektrisch schuifdak
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Windscherm
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR